| AlaRau99 a întrebat:

Salut..in curand o sa fac 3 luni de cand sunt impreuna cu prietena ma si nu am nici cea mai mica idee despre cadou...ce ziceti ca ar trebui sa ii cumpar
help plz... FUNDA

Răspuns Câştigător
| The1sky1is1beautiful a răspuns:

SimplulaughingCumpara-i un ursulet sau ceva de plus si ciocolata, sigur o sa ii placalaughing)

3 răspunsuri:
| LostInBubble a răspuns:

Cumpara-i flori. happy Sunt frumoase pe moment, se ofilesc in cateva zile si nu lasa amintiri.

Sau un lant de argint mai ieftin.happy

| Rolleer a răspuns:

Buna, mergi pe: http://bit.ly/MwoTiH acolo ai de ales. Bafta

| DieKleineHexe a răspuns:

Bună!
Ai putea să pui în ramă o fotografie cu voi doi şi să i-o dăruieşti. Deasemenea, florile, care sunt cadoul ideal, dar totuşi destul de banal.