| Adda_6107 a întrebat:

In curand. fac 7 luni impreuna cu iubitul meu... ce cadou as putea sa ii cumpar? nu am nicio idee! help.

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate ceva simbolic de genul http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| Danyel a răspuns:

Eu nu vad mare lucruin cadouri...pana la urma se pierd si se uita...cal mai bine este sa iesi undeva cu el.la distractie.

| Yng a răspuns:

Ai putea sa-i faci o felicitare in care sa-i scrii tot ce simti acum pentru el pana la momentu respectiv... sa ii zici ce concluzii ai tras din relatia asta. si ai putea sa-i cumperi un medalion cu o inimioara care se imparte in 2 jumatati. jumate sa o iei tu jumate el. cred ca e dragut cadou si va aprecia.

| balan_4463 a răspuns:

Ii dai o feliciatare in care ii spui cat de mult il iubesti

| hegemon88676 a răspuns:

Daca ai bani poti sa-i dai o masina sport, daca nu fa-i o surpriza cu toti prietenii (un nic, un fotbal, etc.), surprindel, o sa-i placa! PS. vrb serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi mult mai multe lucruri pe care le-ai putea cumpara, dar sincer u esti cu el de 7 luni u ii stii gusturile,poti sa ii faci orice ce ii place lui sau ceva cat mai unicat ce crezi u ca va fi bestial,stii toti putem sa ne dam cu parerea cumparai aia, dai aia, dar crrede-ma ca u il stii mult mai bine decat noihappy. bafta sa iti iasa cat mai unicatbig grin