| Thalia_6703 a întrebat:

Hei TPU.In curand va trebui sa imi fac buletinul o sa-l fac pe o adresa dar nu o sa locuiesc acolo.stiu ca nu e corect dar na! intrebarea mea ar fi doamnei de la scoala ce adresa sa-i dau :cea din buletin sau cea la care locuiesc?

1 răspuns:
| Diiana232997 a răspuns:

In primul rand de ce nu iti faci buletinul pe adresa corecta iar in al doilea rand mai bine scrii peste tot aceeasi adresa, daca tot dai la fiecare alte adrese cine stie ce o sa se intample.