| andreeandreea18 a întrebat:

Hei tpu...in ultima vreme incep sa nu ma mai cunosc..parca ma transform intr-o alta persoana.ascult frecvent rock sau muzica soul si port haine ciudate..frizuri emo si nu ma pot schimba. faza este ca in momentul in care ma aflu langa o prietena care este "normala" ma simt prost.traiesc sentimente pe care altii nu le cunosc si ma atasez foarte repede de cineva cu toate ca nu sunt o persoana sensibla, din contra(: ce sa fac? HELP

2 răspunsuri:
| monallisa a răspuns:

E normal. toata lumea se schimba, unii mai mult, altii mai putin. daca iti place asa de ce sa nu incerci? apoi daca nu iti place poti incerca alt sil. nu trebuie sa te simti prost. nu esti mai ciudata, esti mai speciala decat altii si asta e bine. te vei obisnui dupa un timp. nu e nimic rau in asta

| marry97 a răspuns:

Cere sfatul unui prieten bun, sau al parintilor.Stiu, stiu suna ciudat, dar singura nu te poti ajuta(vorbesc din proprie experienta). Sper sa treci peste problema.Bafta!