| Nayuky a întrebat:

Hei Tpu..intrebere pentru baieti.voi ce parere aveti despre fete? adica ce defecte si aclitati credeti ca au si care este concluzia si parerea voastra despre fete? ..sunt curioasa ce gandisti despre noilaughing am prieteni(amici) baieti si 2 imi sunt si cei mai buni prietenilaughing

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Defectele sunt multe dar trecem cu vederea laughing iti spun defecte majoritatea femeilor de fapt aproape toate sunteti incapatanate cand va intra un lucru in cap dracul vi-l mai scoate laughing... nu sunteti sigure pe ceea ce vreti, ceea ce simtiti. Va contraziceti din prostii. Va suparati repede. Unele dintre fete nu sunt sensibile deloc si isi ranesc partenerii foarte usor le dati cu piciorul unur relatii stabile de buna calitate pentru niste aventuri cu baieti de cartier sau smekeri... automat relatia este la pamant cu astfel de specimene. Dar totusi sunteti iubite cu defecte sau fara sunteti iubite, sunteti ocrotite de catre persoana iubita, persoana care va simpatizeaza si va iubeste. Calitati. iubirea voastra este pura in general. cu mici exceptii ca deh am mai zis-o odata, cu padurea. Cea mai de pret calitate a voastra este grija de care dati dovada unele dintre voi. Si iubirea sa nu uitam o pun pe ultimul plan deoarece in zilele noastre putine fete stiu sa iubeasca si sa aprecieze un baiat cumsecade.

17 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde de fata! Eu unul am o parere buna despre fete in general dar totusi exista si exceptii... vorba aia padure fara uscaciuni, nu exista.
Femeile au ceva special al lor, fiecare femeie este deosebita intr-un fel, poate felul ei de a fi, de a comunica, de a iubi, de felul in care te priveste, si asa mai departe. Cele mai frumoase fete mi se par fetele acelea care nu-si dau seama ca-s frumoase, iar cand cineva le spune, ele nu cred.
Din punctul meu de vedere femeile sunt cele mai frumoase fiinte care au existat vreodata si merita sa mori dupa sarutul si dragostea lor. Iubesc femeia :X

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Pacat ca putini gandesc ca tine..la cati cocalari am in scoalalaughing mi se face rau dar sincer acum mie mi se pare ca baietii(unii) sunt mai sensibili decat fetele..adica voua parca va pasa mai mult si cand mai vad si la tv pe unu care sta dupa una care isi bate joc de el imi vine sa o bat pe handicapata aialaughing si eu as vrea sa stim ce defecte si calitati credeti voi ca avem

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Iubirea este pura? vezi ca suntem in roamnia si in secolul 21laughingrar se mai intampla asta din pacatesad..pai sa vedem unde ma clasezlaughing ..pai da sunt foarte incapatanata..si sunt nesigura uneori.dar am un scop fix, de fapt mai multe.da ma contrazic din prostii cu ceilalti dar mai mult in gluma nu e ceva serios.Pia eu sunt sensibila dar n-am avut prieten pana acumlaughing deci la restul nu mai are rost sa fac analiza..cat despre iubie..pai eu asta vreau daca chiar o sa am prieten..insa cam greu sa dai peste un baiat calumea..si chestia cu grija..pai ce sa faci cineva trebuie sa aiba grija si de sentimentele voastrelaughing pai da nu prea mai sunt asa baieti dar nici fete..asa ca ne ducem in jos jos jos jos din puncul ata de vedere

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Si daca gasesti baiatul care sa te aduca pe linia de plutire? laughing nu o sa fii cum am descris? sau mai bine zis nu o sa fie o iubire pura? daca ai pe cineva care sa te iubeasca langa tine si sa te aprecieze pentru ceea ce esti si pentru ceea ce faci?

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Ba o sa fie.dar inca nu s-a intamplat sa gasesc asa ceva..si nu caut..astept sa intalnesc. daca caut as putea sa ma inseltongue

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Ia-ma pe mine laughing

| Nayuky explică (pentru Azµre):

laughing

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Si marmota invelea ciocolatalaughing

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Ce-am facut glumeam cu tine happy mai vrei sa stii cevA?

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Stiu ca glumeai..si da as mai vrea sa stiu sa vorbesc japonezalaughingmersi pentru ajutor^.^

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Chestia e ca oricum mai pun inca o data intrebarea ca vreau sa vad ce raspund baietii mai..nush insensibili..sunt curioasa cati o sa ma injurelaughing

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

私はあなたを教える
E bine? big grin

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Nu stiulaughing..chiar sti ce ai scris acolo?

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Da am zis te invat eu laughing

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Ok..deci invata-malaughing.ce alfabet e ala?

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Vezi ca ti-am dat un mesaj poate il citesti D:

am scris in japoneza te invat eu laughing

| Nayuky explică (pentru Azµre):

Stiutongue

| Azµre a răspuns (pentru Nayuky):

Defectele sunt multe dar trecem cu vederea laughing iti spun defecte majoritatea femeilor de fapt aproape toate sunteti incapatanate cand va intra un lucru in cap dracul vi-l mai scoate laughing... nu sunteti sigure pe ceea ce vreti, ceea ce simtiti. Va contraziceti din prostii. Va suparati repede. Unele dintre fete nu sunt sensibile deloc si isi ranesc partenerii foarte usor le dati cu piciorul unur relatii stabile de buna calitate pentru niste aventuri cu baieti de cartier sau smekeri... automat relatia este la pamant cu astfel de specimene. Dar totusi sunteti iubite cu defecte sau fara sunteti iubite, sunteti ocrotite de catre persoana iubita, persoana care va simpatizeaza si va iubeste. Calitati. iubirea voastra este pura in general. cu mici exceptii ca deh am mai zis-o odata, cu padurea. Cea mai de pret calitate a voastra este grija de care dati dovada unele dintre voi. Si iubirea sa nu uitam o pun pe ultimul plan deoarece in zilele noastre putine fete stiu sa iubeasca si sa aprecieze un baiat cumsecade.