| Fataaiadinumbra a întrebat:

Iubesc un baiat de o luna fiindca e verisorul celei mai bune prietene. Mereu imi spunea ca ma iubește şi ca nu renunta la mine iar apoi s-a combinat cu o parasuta care la inselat din prima zi de relatie. apoi dupa acea despartire nici macar nu mia mai spus ca ma iubeste, deloc. Chiar il iubesc si sufar fiindca nu l-am putut avea. Plang in fiecare noapte, sunt inchisa in mine, ascult melodii de jale si ma omoara amintirile. si aseara am visat că a venit bff ul meu( adica vara crush ului meu) in fata blocului meu cu un băiat. Am coborât sa ne jucăm în zăpadă. Băiatul retras si avea parul albastru in visul meu, am intrebat o pe bbf ce sa fac si l am îmbrățișat, şi când l am îmbrățișat si a pus mâinile peste ale mele. Era o persoană misterioasă, nu ii văzusem fața rolling on the floor. Aveti sugestii ce să fac sa il uit?
Ce a însemnat acel vis?
No hate me, please, e serios. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Esti mica si naiba.
Daca nu ai mai asculta melodii de jale ti-ar fi mai bine.
Apoi,o persoana care te iubeste si zici ca nu renunta la tine - si o zice pe bune - face asta. "Tipul tau" nu a facut-o.
Treci peste.
Nu te mai gandi la el si aia e, gandeste-te la altul, works everytime, eu asa fac daca ma despart, ma gandesc la alta si o uit pe fost, 10x faster.
Bafta.

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Naiba*

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Mda,nu are nicio treaba autocorect-ul, e nayva cu " i ", intelegi tu.

| Claudiagabriela00 a răspuns:

Hei. Cea mai buna soluție de a.l uita este aceea de a iesi cu prietenii prin oras, eu știu, gasiti voi. Tu trebuie sa te gândești ca daca te.a părăsit asa ușor era un b*o. Nu mai asculta melodii triste