| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU la inceputul verii mi-am facut suvite rosii si blonde avand in vedere ca incepe scoala si ca suvitele mele se vad din ce in ce mai tare ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa nu se mai cunoasca P:S nu vreau sa ma vopsesc din nou

Răspuns Câştigător
| muffinfactory a răspuns:

Daca nu vrei cu vopsea fa-te cu nuantator... alta modalitate nu ai, decat sa-ti prinzi parul, dar daca ai multe suvite tot se va vedea.

| Iuliana2018 a răspuns (pentru muffinfactory):

Asta e problema cu o luna in urma nu se vedeau cand aveam parul prins dar acum in lumina se vad perfect si profesorii mei sunt cam severi...

5 răspunsuri:
| Adriana_1090 a răspuns:

Nu vrei dar cred ca e necesar atat timp cat suvitele se vad tare.Asta e parerea mea.Te rog raspunde la intrebarea mea!

| Iuliana2018 a răspuns (pentru Adriana_1090):

Pai daca 1 daca masi revopsi miasi arde parul de tot + ca, cred ca tot sa-r cunoaste...

| Iuliana2018 a răspuns:

In cet timp credeti ca se va duce vopseaua?

| muffinfactory a răspuns (pentru Iuliana2018):

Vopseaua nu se duce, decat dupa ce creste parul si tunzi partea vopsita... fa-te cu nuantator, asa e cel mai bine. ca daca ai profesori exigenti o sa te tina minte chiar daca te vopsesti dupa.