| Cornelia4432 a întrebat:

M-am gandit sa ma apuc de vlog. Vreau si eu un program bun de editat online gratis. Nu conteaza daca e usor sau greu. IImportant e sa fie online, performant si gratis. Asa ca youtube editor. Va rog sa nu-mi dati un site din care sa aleg mai multe programe! E urgent, va rog! crying

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Un program online nu stiu sa-ti zic, dar poti downloada YouTue Movie Maker http://youtube-movie-maker.en.softonic.com/. E facut pentru vlogeri.

http://www.youtube.com/watch?v=eLCa7StAMME.

Sa ai continuitate!

| Sadop a răspuns:

Sony Vegas Pro 9.
Sau una dintre versiunile mai noi.
La Pro10, din câte îmi amintesc, ai posibilitatea să îţi faci şi intro pentru videoclip.
Poţi descărca de aici : ony-vegas-video.en.softonic.com
Dacă nu, scrii numele programului şi versiunea urmată de dowloand şi găseşti sute de site-uri de unde îl poţi descărca.
Nu e foarte greu de lucrat, însă nici foarte uşor. Găseşti pe YT tutoriale pentru începători.
Este un program foarte folosit de către cei care se ocupă cu aşa ceva şi este chiar foarte bun.
Baftă!