| navinia a întrebat:

vreau să mă apuc de vlog si as vrea niste programe de editat. Fundă plissssss

5 răspunsuri:
| Darius2019 a răspuns:

Pai te pot ajuta ai skype sau mes? si eu ma ocup dar nu am vizuri

| cosmii10 a răspuns:

Sony vegas, este cel mai bun

| cristhine022 a răspuns:

Sony vegas

| galyperf89 a răspuns:

Buna.Uite cateva programe: Pentru editarea sunetelor:Wavepad,Audacity, Adobe Audition si pentru videoclipuri:Sony Vegas, Adobe After Efects, Premier Pro, Windows Movie Maker. Sper ca te-am ajutat! Funda? happy

| frosty98 a răspuns:

Eu iti recomand power director 10 fiind foarte usor de folosit dar pentru calitate mai buna incearca Adobe after effects sau Sony vegas