| FuckTheSystem01 a întrebat:

Hei TPU m.am tuns acum câteva.luni mai scurt si mi.a mai crescut puțin, dar vreau să crească mai repede odata!:'( pana in.Aprilie să îl am macar pana la umeri nu cred ca e. posibil laughing care știe help.Me

4 răspunsuri:
| FuckTheSystem01 explică:

Bn ca ești tu normalabatting eyelashes

| andrei9530 a răspuns:

Exista unele solutii (la farmacie! sa nu iei din alta parte ca ramai faca par!) cu care te dai la radacina firului de par dar nu face astfel de minuni! De exp cat creste parul intr-un an cu solutia respective creste in 8-9 lunii

| Alexandru096 a răspuns:

Off..nu ai cum sa grabesti cresterea parului.Sunt cateva solutii care fac acest lucru dar nu ti le-asi recomanda.

| FuckTheSystem01 explică (pentru Alexandru096):

Cred ca rămân cu ideea cu ulei de ricin dar. Ala il cam îngrașă…