| Cristina45 a întrebat:

Hei TPU... ma bate gandu sa ma inscriu si eu din toamna la cercetasi, dar nu stiu mai nimic despre ce activitati se desfaroasra, va rog cei care stiti si sunteti cercetasi dati-mi cateva exemple de activitati si de plecari de orice big grin si este o idee buna sa ma inscriu? dau funda la cel mai bun raspuns big grin, orice in legatura cu acest subiect ma poate ajuta

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Tabere, tot soiul de actiuni de grup de aprins baloane de desenat. ma rog intr-un cuvant de pierdut timpul. dar reprezinta o excelenta ocazie de a cunoaste tineri de varsta ta.
daca ai mult timp merge sa te bagi, daca inveti mult sau practici un sport atunci stai cuminte.