| allesandra a întrebat:

Hei, TPU! ma jucam second life si acum cateva zile cand am intrat nu-mi arata fata, doar o bulina alba ...am dezinstalat si instalat second life-ul... dar tot alba o arata. ce pot sa fac? mentionez ca nu vreau sa-mi fac alta domnisoara.

2 răspunsuri:
| allesandra explică:

Multumesc, dar am rezolvat problema : trebuia doar sa ma duc la culorile de piele si sa dau click pe forma corpului

| aSH a răspuns:

Uita-te la java si instaleazatil iar asta s-ar putea sa fie sau flash playerul