| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu o urare de Craciun pe care sa o pot trimite la prieteni.(pote sa fie si amuzanta) CRACIUN FERICIT TUTUROR!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahoo ahoo copii si frati, Ochii din calculator nu-i luati, Pe messenger sa intrati, La prieteni sa urati: La multi ani cu bucurie! Si un BUZZ sa îmi dati mie, Sau ignore sa-mi dati din prima, Ca n-am facut bine rima, Ia iesiti din invizibil, Ca doar eu sunt disponibil, Si nu mai stati voi cu BUSY, ca n-ai treaba ai iluzii, Nu mai fi tu smecher mare, Ca ai status cu emoticoane, De imagini ce sa zic... Parca-i fi un mare VIP, Cu DND nu ma lua, Ca ma doare undeva, Daca ti-a placut mesajul nu îti scarpina obrazul, Da-l si tu în continuare, Ca doar ai o lista mare laughing!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahoo ahoo copii si frati, Ochii din calculator nu-i luati, Pe messenger sa intrati, La prieteni sa urati: La multi ani cu bucurie! Si un BUZZ sa îmi dati mie, Sau ignore sa-mi dati din prima, Ca n-am facut bine rima, Ia iesiti din invizibil, Ca doar eu sunt disponibil, Si nu mai stati voi cu BUSY, ca n-ai treaba ai iluzii, Nu mai fi tu smecher mare, Ca ai status cu emoticoane, De imagini ce sa zic... Parca-i fi un mare VIP, Cu DND nu ma lua, Ca ma doare undeva, Daca ti-a placut mesajul nu îti scarpina obrazul, Da-l si tu în continuare, Ca doar ai o lista mare!