| cireshika a întrebat:

mai am 3 luni la dispozitie si as vrea sa dau jos vreo 7-8 kg.imi puteti spune si mie cateva diete in afara de alea sofisticate ....de exemplu:luni mananci peste nu stiu de care, marti mananci pui la cuptor, miercuri mananci morcovi cu brocoli si spanac (am inventat)in fine....deci as prefera leacurile babesti cum s-ar zice. mi-as dori cateva diete bune si care intr-adevar ma ajuta, si as vrea diete care sa ma faca sa slabesc rapid si vizibil. Cat mai muultee` si buuuuuuneeee~ pentru cea mai buna dieta.byeee!happykiss^

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci printr-o alimentație săracă în calorii dar care să asigure buna funcționare a organismului și practică un sport care te va ajuta să arzi caloriile.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

| Schweitzer a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa alegi o dieta simpla din cele pe care ti le voi pune mai jos si sa le combini cu sportul. Este esential sa faci si miscare. Trebuie sa ai un program in fiecare zi. Iti pun aici un link, sper sa iti placa si sa gasesti dieta potrivita pentru tine:
http://divalife.ro/category/dieta
Spor la slabit!