| costachenr7 a întrebat:

Credeti ca e posibil sa slabesc 10 kg intr-o luna? Am nevoie de ceva sfaturi si de moduri(fara diete sofisticate).Am doar o luna la dispozitie sa slabesc.
Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dyana1603 a răspuns:

Am gasit o dieta pe care inca nu am incercat-o dar intentionez sa o fac, o dieta cu castraveti cu care slabesti 2kg/zi, pe ZI. Funda la raspunsul asta si iti dau linkul happy

| costachenr7 explică (pentru Dyana1603):

Id-ul meu, doar ca sa imi dai linkul, erectii.verbale@yahoo.com

3 răspunsuri:
| AntoSweet a răspuns:

Este posibil sa slabesti si mai mult.Eu incerc ca si desert o salata dintr-un morcov si un mar pe care le razalesc si storc putin suc de lamaie peste ele.Te ajuta mult iar timpul de preparare este 10 min.Aceasta iti da vitalitate in loc sa mananci nu stiu ce prajitura!

Funda?

| Dyana1603 a răspuns:

Uite linkul:
http://incomemagazine.ro/......-kilograme

P.S.:Merci de funda :)