| Anonimaaaa81839494 a întrebat:

Hei TPU..Vine ziua celei mai bune prietene si as vrea sa ii cumpar ceva SUPER special..idei va roog? Multe idei...

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ia cate o bratara sau un lantisor gravat sau cu bff,cumparai parfumul preferat, o invitatie la spa, o petrecere surpriza, o petrecere in pijamale, un tort cu o poza cu voi...

3 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Trebuie să ții cont de pasiunile ei. Ar fi super o petrecere -surpriza. Un cub Rubik ar fi altă variantă. Un tort de fructe.

| Cannibal a răspuns:

Dacă ți-e cea mai buna prietenă, bănuiesc că ai ști de una singura ce ii place.

| Inception a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o carte care te-a impresionat sau o agenda sau un jurnal.