| banana0729 a întrebat:

Mare nevoie de ajutor! Eu si prietenele mele auzim zgomote stranii, vedem umbre si simtim prezente. Noua ni se intampla mai multe chestii din acestea dar nu voi intra in amanunt. Ce putem face, cum putem sa ne revenim?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| kobra12 a răspuns:

Pact cu diavolul

| Brâncuşi a răspuns:

Bună,poate vaţi uitat prea mult la filme de groază sau sunteţi claustrofobi, depinde... sper să nu fie ceva grav!

| XXDAuraspunsurimereuXX a răspuns:

Nu se stie deci chemati un popa sa spovedesca locul.

| banana0729 explică (pentru XXDAuraspunsurimereuXX):

Nu putem. Ne urmareste peste tot, inclusiv la scoala

| XXDAuraspunsurimereuXX a răspuns:

Si la scoala man poate esti posedat ai fost spovedit vreodata faci cumva lucruri rele?