| FinettiMlk a întrebat:

Hei TPU:* mi-am facut programare la unghii cu gel, acum nu stiu ce sa mai cred ca e bine s-au nu? nu ma intereseaza ca dupa o sa imi arate urat unghia s-au altele pentru. ca exista tratament, mi-e frica doar ca sa nu imi cada vreo unghie s-au ceve. Deci astept parerihappy! Funda:*

Răspuns Câştigător
| madalina19e a răspuns:

Eu mi-am pus prima data acum 4 ani sau 5. dar de un an jumate le pun in continuu, le incarc in fiecare luna(sau la 3sapt.depinde cat de repede cresc) si nu am avut niciodata probleme.
Dar daca de exemplu dupa ce ti le-ai pus pana urmeaza sa te duci din nou(peste 3sapt-1luna)ti se rupe vreo unghie.te poti duce si ti-o repara.iti pune un tips nou si e ca si nouabig grin deci nu e nici o problema. Succes sper sa ti le faca frumos, sa fie p gustul tau.
Eu sunt foarte incantata de genul asta de manichiura, daca sunt facute finut si pilite bine, sunt superbe.Deci multa barfta! Sa te bucuri de unghiutele tale!

1 răspuns:
| TeIubesccc a răspuns:

Daca sunt bine lipite si de profesioniste. de ce ti-ar cadea?
Stai linistita si bucura`te de ele >; d