| PRINCESS_8640 a întrebat:

Hey Buna!
Mi-am facut unghii cu cel,si dupa ce mi-au cazut unghiile cu gel o unghie de-a mea s-a facut galbena parca a putrezit si paremi-se ca asa si esste, jumate de unghie mi-a cazut, ce sa fac ca sa cada mai repede toata unghia si sa imi creasca din nou?

3 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Nu e bun gelul sau nu ti l-a pus cum trebuia ...Mai bine ti-ai pune in alta parte iar dca si acolo se intampla la fel inseamna ca e de la unghia ta. Nu poti grabi cresterea unghiei happye ceva de timp