| Ciocolataaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU, mi se pare ca acest cont : https://www.facebook.com/Radu.JH este fake, adica tipul/tipa din spatele contului a pus poze cu un baiat ori din Romania ori din alta tara, nu stiu sigur de unde este cel din poze.Stiti cumva profilul de facebook al baiatului real din poze? Va rog, funda:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu cine e ăla din poze, dar se vede clar că contul e fake.
Pfff... mă săturasem demult să văd conturi fake de facebook cu emoişti cu părul roşu şi cu ochelari de tocilari cu ramă neagră straight face

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În imaginea din dreapta e actorul Mario Casas, iar in cealaltă... apare un tip, care nu e nici cântăreț, nici actor, ci doar un ins care are cont pe Ask.fm:
http://ask.fm/DraganRadu

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru floresdemayo):

Nu inteleg ce vrei sa spui.laughing

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru floresdemayo):

Eu intrebam daca acest cont care l am dat este fake sau nu si daca stiti contul real al baiatului din poza de profil de fb

| floresdemayo a răspuns (pentru Ciocolataaaaaaaaa):

Am scris în franceză? big grin Să-ți zic pe româneste? Este exact tipul care nu vrei tu să fie! Imaginea lui e reală, nu e un personaj cunoscut, deci NU e o vedetă! Contul nu cred că e fake.

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru floresdemayo):

Cred ca tu nu intelegi ce am vrut eu sa intreb big grin.Deci sa ti mai explic o data poate intelegi. Tipul din poze nu este de fapt tipul din poze, este un alt baiat care se da drept baiatul din fotografii big grin Iar baiatul real trebuie sa fie din alta tara.Intelegi ce vreau eu sa zic sau mai trebuie sa iti explic de 10 ori? big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru Ciocolataaaaaaaaa):

Vai, dar ce "problemă" complicată îți frământă căp'șorul, domnișorică dragă!
De ce nu-ti faci bagajul să pornesti in căutarea lui? Grabeste-te, te asteaptă avionul la scara blocului! big grin

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru floresdemayo):

Ai vorbit cand trebuia sa taci big grin

| Ciocolataaaaaaaaa explică (pentru floresdemayo):

Trebuia sa raspunzi doar daca stiai raspunsul si ma puteai ajuta, nu sa vii aici sa faci pe desteapta.Noapte buna.