| Kitty3D a întrebat:

Miercuri ma duc in excursie [ la predeal ]si nu stiu cu ce sa ma imbrac m-am gandit sa imi iau niste pantaloni verzi dar nu stiu cu ce sa ii asortez in picioare ce ziceti de niste conversede culoare neagra? Si acum dilema nu stiu ce tricou sa imi iau sad [ culoare]. Ma puteti ajuta? big grin Funda si voturi bune! big grin

1 răspuns:
| ViVi99 a răspuns:

Poti lua un tricou alb sau negru (de preferat alb, culoarea este deschisa si pune in evidenta pantalonii) cu un desen simplu pe el. Poti lua un hanorac negru, verde. Nu combina mai mult de 3 culori pentru ca asa o sa-ti iasa o amestecatura de culori de te doare capul. Crede-ma, o colega de-a ea a venit cu mai mult de 3 culori pe ea, combinand fel de fel de imprimeuri. Oribil! da, poti lua in picioare converse de culoarea neagra, cu conditia ca tricoul/hanoracul sa fie de aceeasi culoare. nu te incarca cu accesori prea multe si ai grija sa fie argintii sau de aceeasi culoare cu vestimentatia ta.