| siminasimina a întrebat:

TPU am o problema, deci sunt in clasa a v-a si facem un fel de carnaval, dar nu de bebe carnaval de copii de 11-12 ani si dansez o muzica rap dar nu stiu in ce sa ma imbrac am atatea haine rap dar nu stiu cum sa le asortez. M-am gandit la niste pantaloni cu tur i o bluza neagra cu skaite-ri dar nu stiu cum sa le asortez si daca imi va sta bine *stilul meu baietoasa* merci

Răspuns Câştigător
| ilincannah a răspuns:

Ce melodie?

pantaloni largi, tricou larg, un fes sau sapca, eventual un bling bling.

Daca esti din Bucuresti iti recomand sa treci pe aici: http://shop.ollie.ro/

| siminasimina explică (pentru ilincannah):

Mersi mult

| siminasimina explică (pentru ilincannah):

Din pariu cu viata Gloria gangsta s paradise.