| alexandraad a întrebat:

Niște sfaturi pentru descurcarea parului mai ușor? Și când se descurca mai bine, când e ud sau uscat?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ai aici cateva metode utile, epntru descurcarea si ingrijirea parului incurcat happy

https://totuldespremame.ro/lifestyle/beauty/cum-descurci-parul-incurcat

Numai bine! ^_^

| zurick a răspuns:

Balsam spray Johnson's Baby pentru descurcarea parului 200 ml. Funcționează bine și alte produse spray de la ei.
Când este ud, părul este mai fragil și atunci îl pieptăni cât ai masca de păr.
Sfatul meu e să cumperi produsul de mai sus, e și ieftin și bun. Așa îl vei descurca pe părul uscat.

| Crescent a răspuns:

Se descurca mai bine cand e ud

| AAAAAAAAnamari12 a răspuns:

Cand e ud, dar eu nu ti as recomanda sa ti l piepteni cand e ud, cel putin eu mi am distrus părul asa, însă poti lua o masca de par, sau un spray, cele de la pantene sunt perfecte sau cel putin pe mine ma ajuta mult, scumpe nu sunt, ii poti zice Mamei tale sa ti cumpere, eu cel putin pe un spray am dat 30-40 lei, si mi lasa părul foarte moale=) succes