| TheoryOfHarmony a întrebat:

A incercat careva samponul pentru descurcarea parului de la Yver Rocher? Descurca parul cu adevarat?

5 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Da,este foarte bun.Folosesc în general toate produsele lor şi pot spune că sunt foarte mulţumită! ^_^ Pup:*!

| TheoryOfHarmony explică (pentru Roメette):

Si eu ador produsele lor. De cateva luni folosesc setul nutri-reparator si chiar are efect! Si desi imi indrept zilnic parul cu placa, tot a ramas foarte moale. Si prin descurcarea parului, ce se intampla mai exact? Ma refer daca aseala acele fire "rebele". Multumesc de raspuns!

| cupydo0n a răspuns:

Nu am incercat, dar tu poti sa intri aici http://www.yves-rocher.ro/......promotions pentru mai multe detalii.

| Beautifullady189 a răspuns:

Sa stii ca e foaaarte bun! Chiar descurca parul...eu folosesc doar produsele lor...sunt genialewinking

| sweetheart88 a răspuns:

Eu am incercat..Descurca parul cu adevarat!