| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Nu stiu cum sa'i spun baiatului pe care il plac "te iubesc " la telefon. adica mi-a zis si el, mi-a zis sa-i dovedesk si sa-i spun. nu am curaj, desii sentimentul este real. imi puteti da un sfat? funda!

1 răspuns:
| DNSK a răspuns:

Nu poti dovedi prin cuvinte! Nu poti zice "te iubesc" si gata i-ai dovedit! Iubirea nu se zice.ea se simte! Se dovedeste prin fapte. poti zice o gramada de lucruri si putine sa le faci! Ii ff usor sa zici ca poti lua un 10 la o materie care nu-ti place, dar e destul de greu sa o iei! Nici eu nu spun "te iubesc" prea des.dar asta nu inseamna k nu o fac.(vb la timpu trecut) si i-am aratat in fiecare zi k o iubesc.bafta mare!