| Twrong a întrebat:

Cum sa imi fac curaj ca sa ma duc la persoana pe care o plac si sa ii spun ca o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Thextruexme a răspuns:

Daca o iubesti si nu vrei o pierzi doar pentru ca nu ai avut curaj, atunci ..usor.

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Vad ca ai avatar cu Parazitii, nu ar trebui macar sa te inspire catusi de putin? Du-te la ea si spune-i verde in fata ce simti pentru ea pana nu o sa o faca altul. Dupa ai sa regreti ca ai fost fatalau si nu te-ai dus. Alegeti bine cuvintele, si cheam-o intr-un loc retras, eventual la un suc la o terasa si spune-i tot ce ai pe suflet. Cius

| darriya a răspuns:

Nu ar fi o ideea sa-i spui ca o iub deoarece ai speria-o mai mult, mai bine incearca sa va imprieteniti si usor usor i arati ce simti pentru ea, pune-te in locul ei daca ar veni o fata la tine si ti-ar spune "stii te iubesc" cum ai reactiona?

| BubbleWhitee a răspuns:

Pai ai putea sa o spui sub forma de gluma.Eu asta am facut, si macar a zambitlaughing!

| Maddutzakiss a răspuns:

Fi tu insati du-te la persoana respectiva si spune-i ce simti cine stie poate vei avea o surpriza placuta si iti va spune acelasi lucru