| Ilovesomeone a întrebat:

O sa particip la un concurs de muzica si acolo va trebui sa cant la microfon, si nu am mai cantat niciodata. Imi poate spune cineva cum este? Daca e mai greu, sau cum este in comparatie cu cantatul fara microfon, etc. Multumesc!

1 răspuns:
| Elenasays a răspuns:

Păi,trebuie să spun că este mult mai diferit faţă de cântatulo fără microfon.Este o senzaţie ciudată atunci când te auzi dublu.Auzi şi vocea din microfon, şi te auzi şi pe tine.Dar te obişnuieşti.Nu este greu, doar trebuie să ţii microfonul în aşa fel încât să te asiguri că se aude. Sper că te-am ajutat happy