| DumitruAndreea1213 a întrebat:

O sa urmeze sa imi fac majoratul si as vrea sa stiu cat m-ar costa. Vreau sa il fac la restaurant, nu ar trebui sa am mai mult de 40-50 invitați. Aveti idee cat m-ar costa per ansamblu? Adica meniurile, băutura, DJ și rezervarea. Mai am un an, dar as vrea sa stiu la ce sa ma aștept. Inițial, m-am gândit sa îl fac la Nova in Targoviste, dar acum nu știu.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde frate... nu poate nimeni aproxima, depinde ce asigură restaurantu, prețu pe meniu, ce mai trebuie să cumperi în plus, câți vin de fapt etc. du-te acolo direct și întreabă că aici n-are nimeni ce și cum să-ți aproximeze pe datele astea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil 10000ron daca le dai bautura cat de cat de calitate

| Andreeush a răspuns:

Depinde de local, mai bine du-te și întreabă acolo unde ai vrea să îți faci majoratul.