| MrJuvett12 a întrebat:

Salutare tuturor. la vara in august am si eu majoratul. stiu ca e devreme sa ma gandesc insa vreau sa-mi fac din timp o idee cam ce ar trebui sa fac.
ideea e ca nu vreau un big party vreau ceva micut de max 10 persoane.
nu stiu unde sa fac cheful pentru ca as putea si la tara la iarba verde si acasa da nu prea ma tenteaza sau poate sa ies undeva la un club. da de inchiriat nu am asa multi bani de criza. si poate aveti voi idei mai bune. detalii despre locul ideal despre manare, ca bautura o sa fieeeee garla. poate si ce ar trebui sa fac ca sa mentin atmosfera vie pentru ca sa nu se plictiseasca prieteni.si ce sa fac sa ma distrez si eu nu numai invitati. orice idee e bine venita. va rog mult ajutati-ma sunt chiar fara picde inspiratie. funda si toate cele

Răspuns Câştigător
| Alex_3756 a răspuns:

Poi am o idee splendita. Mergeti la iarba verde undeva pe paziste, daca ai cumva un cort... Seara muzica de la casetofon, lumina focului, poate frigi ceva, gratare, mici, o bere. Si muzica o sa mearga totul foarte bine. Cu aerul curat. Succesc si la multi ani pe atunci!

1 răspuns:
| MrJuvett12 explică:

Super tare ideea alex. am vorbit deja cu prieteni si au zis ca e perfect.mersi mult de idee