| CoriiKidd a întrebat:

Hei TPU puppy dog eyes ..deci sa nu o mai lungim :
Ieri am vorbit cu o prietena de-a mea love struck big grin si a spus ca a mers la colindat, ca merge si azi si va merge si maine bla bla (ea e din Bucuresti). Eu ierii seara am vorbit cu alta prietena de aici de la mine (si azi am vb) si a zis ca de luni se merge cu colindul.si eu nu stiu ca as vrea sa merg mai devreme (la fel ca cea din BUC. ) dar nu stiu sigur cand se merge. pana la urma cum e? :O3
FUNDA.

5 răspunsuri:
| ALEXANDRA a răspuns:

La mine au fost multi colindatori pe strada ieri, si iubitul meu care sta in celalalt capat al orasului mi-a spus ca si la el au fost cu o zi inainte. Deci poti merge linistita. smug

| Maomau a răspuns:

Tu trebuie sa respecti obiceiul locului, adica la colinga se merge doar in seara de ajun!
In Buc e altceva pentru ca acolo tiganii te colinda pentru bani si nu pentru ca asa este obiceiul!

Răspuns utilizator avertizat
| Maomau a răspuns (pentru CoriiKidd):

Eu nu am spus ca prietena ta este tiganca ci am spus ca tiganii au schimbat obiceiul in functie de interesul lor!

Răspuns utilizator avertizat