| Kiddu4Strange a întrebat:

Parintii mei s-au certat rau, tata a facut scandal ca nu stiu ce, a batut-o pe mama si era si pe mine si fratele meu(fratele meu are 20 de ani) si vrea sa fuga de acasa noaptea asta.
Eu ma voi muta in alt oras, putin mai departe....si la o noua scoala,care e aproape de facultatea fratelui meu. La scoala aia e si sora iubitei fratelui meu, ma inteleg super cu ea,doar ca e cu o clasa mai mare deci am o prietena.
Dar vreau sa va intreb,cum as putea sa imi fac multi prieteni? sa fiu placuta de colegi? nu sunt fitoasa, si sunt putin mai plinuta sad si putin timida dar pot fi si indrazneata...
Dar mi-e putin frica ca baietii sa nu ma faca in toate felurile, pentru ca a fost o noua colega la scoala noastra si baietii ai facut-o urata si in alte feluri doar pentru ca purta aparat dentar. Si din cauza asta a plecat!
Si cum sa ma acomodez si cu orasul? apartamentul nou?
Multumesc frumos! :*

1 răspuns:
| ONElena11 a răspuns:

Incearca cu ajutorul sorei iubitei fratelui tau sa iti faci prieteni noi