| ILoveHim a întrebat:

Considerati urata o fata care poarta aparat dentar?happy

13 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Da, mi se par extrem de dezgustătoare fetele care și-au dat seama că au o problemă la dinți și vor să îndrepte asta ca pe viitor să nu aibă dantură de orc.

| DARIxDARIANA a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da ma, da, si cand nu vor mai avea aparatul dentar, sa vezi ce zambet de invidiat! Cand o fata isi pune aparat dentar inseamna ca are grija de fizicul ei. Si din contra, nu sunt dezgustatoare, sunt chiar dragute. Urmeaza sa-mi pun si eu in vacanta asceasta aparat dentar si sunt extrem de incantata, stii de ce? Pentru ca atunci cand nu o sa-l mai am, cum am ai zis, zamet de invidiat! Un rezultat frumos. Si stii ca ai jignit o fata, nu?

| Wøodenpints a răspuns (pentru DARIxDARIANA):

Tu știi ce-i ăla sarcasm, nu?

| Dariusuu a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Xenya a răspuns:

Nu

| CLaludiu1234 a răspuns:

Nu ai cum sa fii urâtă doar pentru ca porți aparat dentar, și în plus contează mai mult sufletul și comportamentul decât frumusețea, cine te apreciază pentru ce ești si nu doar pentru aspectul fizic, nu se uita la faptul ca porți aparat dentar

| GabrielaS13 a răspuns:

Conteaza si cum arata si in rest. Eu in scoala am multe fete care poarta aparat dentar si sunt chiar frumoase.

| 0alafaranume0 a răspuns:

o fata cu aparat dentar e amuzanta nu urata! eu ador fetele care au grija de cum arata si cu siguranta as aprecia una tongue

| HoTSaucE a răspuns:

Nu, mie unul imi place cum arata si cu aparat dentar.Mai ales ca dupa ce si-l va scoate va avea un zambet de invidiat...

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Deloc, o consideram o fata care are grija de ce e al ei pentru un viitor cu niste dinti stralucitori si sanatosi!

| numele2 a răspuns:

Nu.

| Giulia89 a răspuns:

Nu, din contra inseamna ca aceasta fata tine sa aiba un fizic asa cum trebuie, si are griji si de una din partile cele mai importante ale corpului ei, dinti, bravo ei o sa vezi cand isi da aparatul dentar jos ce bunaciune e laughing