| Jojiza a întrebat:

Parintii mei sunt divortati de trei ani, dar tata nu se impaxa cu ideea. Acum o luna am venit in Spania eu si sora mea datorita unei plangeri pe care tata I.a pus.o mamei, ca nu suntem noi aici. Vreau sa ma intorc in Romania, ce as putea sa ii spun tatalui meu, ca sa fie de acord? Sau cum as putea rezolva sa plec fara acordul lui. Va rog, ajutati.ma cu un sfat. Multumeschappy

1 răspuns:
| qxCryss a răspuns:

Poti sa-i spui tatalui tau ca ti-e dori de prietenii tai din Romania si ca ai un trecut acolo.Ca nu inseamna ca daca te intorci nu-l iubesti doar ca in Romania te simti mai bine.
Sigur te va intelege!