| Alex75457 a întrebat:

Am 14 ani. Locuiesc in Spania (m-am mutat acum un an) si treaba era sa ma mut înapoi in Romania in August doar că părinții mei s-au despărțit si mama nu e de acord, țin sa mentionez ca eu l-am ales pe tata (divorțul e în desfășurare).
Tata e total de acord si trebuia sa plec însoțit de unchiul meu pe avion. Nu știu cum funcționează treburile in Spania si nu am pe cine sa întreb, dar este nevoie de semnătura mamei sau ceva? Am NIE (un act de identitate al străinilor în Spania) si am și pașaport. Deci de ce am nevoie sa mă întorc în țară?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste cu taicatu sa vina dupa tine