| SuziR a întrebat:

Hei TPU.
Pe perioada carantinei am cunoscut un baiat care e mai mic decat mine cu un an dar el este in clasa a9-a si eu sunt in clasa a11-a.
Majoritatea au vazut ca vorbim si tot s-au luat de mine ca vorbesc cu copiluti sau ca mi-am
luat copii sa-i cresc. Sincer ma inteleg super bine cu acest baiat, avem o gramada in comun. Doar ca ma deranjeaza majoritatea care se trezesc sa comenteze despre varsta si oarecum ma influenteaza...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde v-ati cunoscut, pe net?

| Andreeush a răspuns:

Cum v-ați cunoscut dacă e carantină?

| Tian44 a răspuns:

Păi asta depinde doar de tine, accepți ce zic oamenii și continui ceva cu el sau il lași baltă din cauza gurii oamenilor.

| Abcdiana a răspuns:

Nu băga în seamă ceea ce spun ceilalți! Dacă chiar iti place de el nu contează...Și în plus diferența de vârstă nici măcar nu e așa mare!

| amcontissmecher a răspuns:

Nu te baga la astia de a 9 a ca nu s oklaughing)