| Nayuky a întrebat:

Hei TPU pentru cei care stiti japoneza imi puteti spune cum s citeste si ce inseamna

m.facebook.com/#!/photo.php?fbid=394471503948441&id=1000 01567832866&set=a.394108007318124.95828.100001567832866& __user=100001567832866 asta?
PS:e scris in kanji, si e un autograf deci poate fi si un nume si da e in japoneza nu in chineza.
Dau fundita
Multumesc^.^^.^

6 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Daca ai pune si linkul ca lumea poate ca te-asi putea ajuta.sad

| Amilik a răspuns (pentru Nayuky):

Iata ce scrie cand dau click pe link:

This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.
Return home

| Nayuky explică (pentru Amilik):

Pai poza e doar pentru prieteni si prieteni lor nu stui cum sa o pun publica.

| Amilik a răspuns (pentru Nayuky):

In cazul acesta e un pic cam greu sa te ajute cineva din afara grupului tau de prieteni. Sorry!