| Alice257 a întrebat:

Peste 2 saptamani este ziua celei mai bune prietene si nu am idee ce as putea sa-i cumpar. As dori niste idei, vreau sa fie ceva mai special avand in vedere ca face 14 ani, mi-as dori sa-i cumpar ceva care sa ii ramana amintire. Vreau sa mai mentionez ca anul trecut i-am cumparat o rama si am pus o poza cu noi doua si anul acesta nu vreau sa ii iau inca o rama vreau altceva. Mersi happy

2 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

I-ai o brăţară pe care să scrie : Best Friends. Poţi lua şi un parfum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios acum, intrebarile de genul sunt asa stupide. De ce sa iti spunem noi ce sa ii iei? Pur si simplu cumpara-i un parfum, o carte, o bratara, un tricou etc. Crezi ca noi ti-am putea da cadouri mai extraordinare fata de ce gasesti in magazine? Nu vreau sa par rea, dar asta este una din intrebarile cele mai stupide ale site-ului.