| BloppGirl a întrebat:

Poate pare ciudat, dar prietena mea e cateodata trista din cauza ca unii baieti de la noi din oras ii dau like celelaltei prietene a noastre.De fapt noi suntem 3 prietene, iar tot timpul fata aia primeste like-uri de la baietii populari si frumosi de la noi din oras si eu cu ailalta prietena a mea(ma pun si pe mine ca sa intelegeti de cine zic happy ) nu primim deloc like de la aia.Si tot timpul baietii se uita la ea, ii scriu si ii trimit cerere pe fb.De ce?
P.s-e pentru prietena mea, pe mine nu ma intereseaza.In unele propozitii m-am pus si pe mine ca sa va dati seama la cine ma refer ca sa nu folosesc nume.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E normal de ce, se simte cumva inferioara, gen doar prietena ei e remarcata si ea nu. E o mica doza de invidie si tristete ca are impresia ca nu se ridica la standardele celailalte fete.

| OldSoul a răspuns:

Pff, daca e geloasa de la like-uri gandeste-te ce e in stare sa faca daca un tip de care-i place ei se cupleaza cu tipa respectiva.
Eu zic ca mai bine sa-i explici ca nu conteaza aceste like-uri.

| RaduCiprian a răspuns:

Probabil ca ei o considera mai frumoasa si de aceea, nu spun cum ca voi nu sunteti, am spus doar ca fapt divers.

| DenisaAnon a răspuns:

Pai probabil fata aceea are mai multe like-uri si poze mai clare sau frumoase.Co teaza foarte mult claritatea pozelor.O poze de la departare in natura strange mai mule like-uri decat un selfie intr-o camera intunecata.Depinde si cu cine este ea prietena. poate a mai iesit cu ceva fete populare asa ca o mai cunosc.