| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TpU! happy
pot sa pun niste poze care le-am scos de pe net pe aparatul foto ca sa le scot ca poze normale?
si daca nu pot atunici cum as putea sa fac ca sa le scot asa ca poze?
plzz help puppy dog eyes
dau fundita!
va rog ajutati-ma puppy dog eyes

1 răspuns:
| StreetDancer a răspuns:

Ceau!

Pai.sincer nici nu stiu daca poti sa le pui pe aparatul foto dar iti pot spune ca e mult mai usor sa pui puzele pe un CD/stick / discheta si sa mergi intr-un loc din orasul tau unde imprima asa ceva. Le dai CD sau pe ce ai pus pozele si ei iti imprima.

Pe CD pui pozele normal. Adica cu Nero. Daca nu il ai, il poti scoate de pe net. Si mergi la optiunea make data CD si alegi pozele pe care le vrei.

Si cand mergi sa le imprimi ( chiar si la un xerox ) nu uita sa mentionezi ca vrei sa ti le scoata ca poze normale.

Daca cumva nu te descurci la ceva trimite-mi un mesaj pe TPU cu intrebarile pe care le ai si te ajut cu cea mai mare placere.

Bafta! :*