| CoCaCoLa a întrebat:

:*
am scos acum cateva zile niste poze de pe net si am vrut sa le pun pe aparatul foto ca sa le duca tati sa le scoata ca poze normale.
si le-am pus pe aparat si pe calculator se vedeau da nu apareau in aparat
nu se pot pune pe aparat nu?
si daca nu atunci cum as putea sa fac sa scot pozele alea ca poze?
plzz dau fundita la raspunsul cel mai bun

1 răspuns:
| thedistroyer a răspuns:

Pai punele pe un stick sau pe un cd si du-te la un din asta de poze si ar trebui sa bage cd in calk lor si sa le scoata daca au calc conectat la aia de poze... daca nu depinde si de ce format sunt pozele.Incearca asa... funda?big grin