| stefaniacristina77 a întrebat:

Hei TPU:*! Pt baieti in special:Voi cand iubiti o fata si sunteti cu ea, i-ati da papucii pentru ca aveti o problema?!

Răspuns Câştigător
| 123erty1 a răspuns:

Depinde ce problema daca plec de ex. in alta tara si nu pot sa o iau cu mine sau nu vrea trebuie, ca eu nu cred ca ma asteapta ea pe mine cat voi sta.

2 răspunsuri:
| OnlyOne111 a răspuns:

Depinde de problema... daca doamne fereste moare cineva nu dc? daca m-ar iubi m-ar consola dar daca ar fi sa ma mut din oras sau ceva se nu pot s-o mai vad atunci da

| XxStatSxX a răspuns:

Nu neaparat, eu am 10 an si am o iubitabig grin s-a mai suparat pe mine dar ne-am inpacat