| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, daca fata pe care o iubiti ar spune ca va face sex cu voi numa dupa casatorie voi ati accepta sa asteptati pana la casatorie sau i-ati da papucii fetei? (as face o statistica)

10 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Depinde la varsta la care. esti. cu siguranta un adolescent care urla hormonii in el. nu va astepta ceea ce spui tu!laughing
Daca ai peste 20 de ani si printr o minune Cunosti o fata virgina si totul merge bine si ai ganduri de viitor cu ea. Bineinteles ca totul va fi mai altfel! intelegi>?

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

Sa zicem ca tu te insori cu o fata,, bine. nu ii cunsoti trecutul ei si intr-o zi mergi pe strada si auzi pe unii vorbind " uite ba lu asta i-am tras-o si eu " oare ce faci?

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu Fac Nimic! CE ai vrea sa Fac;? Trecutul ramane in urma Asta Este! voi incerca sa nu aud asta. si chiar daca aud. cu siguranta nu voi crede tot ce aud de la toti nebunii de pe strada ok?

| LiVeeee a răspuns:

Da,as accepta sa astept cu conditia sa nu faca ea prima cu altul rolling on the floor))

| DerFinne a răspuns:

Prietene, e ca si cum primesti o bicicleta cadou de Craciun, dar nu ai voie sa te urci de ea pana de Paste. Evident, Biblia trebuie respectata, dar in ziua de azi, ar fi mare realizare sa treaca de varsta de 18 ani pentru a incepe viata sexuala.

| Fetytza99 a răspuns:

Buna intrebare.winking

| T1ramisu a răspuns:

DACA! dar mai exista asa ceva? eu ma indoiesc.

| Payuli a răspuns:

E clar trebuie sa respectam si Biblia.

| Marius022013 a răspuns:

Cu cat iubesti mai mult femeia respectiva cu atat vei face mai mult pentru ea.Deci da! happy. Have a nice day

| Allergictostupidity a răspuns:

Daca o iubesti in adevaratul sens al cuvantului "a iubi", atunci merita sacrificiul.