| Claudiceee a întrebat:

Hei TPU...recent m-am certat cu verisoara mea da rau de tot, iar acum ea i-a zis lui prietena mea cea mai buna ca eu am vorbit urat de ea ca am barfit-o etc. Acum "prietena mea" este suparata pe mine straight face nu mai vorbeste cu mine chiar daca i-am zis ca eu nu am vorbit de ea dar nu ma crede straight face Ce as putea sa fac sa vorbeasca cu mine?

3 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

În loc să te creadă pe tine, a crezut-o pe verișoara ta păi înseamnă că nu ține cu tine. Nu o băga în seamă dacă vrea să vorbească cu tine bine, dacă nu.nu. Poți să îți ceri scuze și verișoarei tale. Dacă tot nu vb cu tine, înseamnă că nu-ți este prietenă.

| Mîţaa a răspuns:

Eu cre ca trebuie sa v sa va intilniti toate 3 si sa vb cu verisoara ta sa spuna adevarul acolo atunci adevarul va iesi la ivealahappysper ca te-am ajutathappy

| Sweete a răspuns:

Mai intai spune-i ca trebuie sa aiba incredere in tine si sa ii spui din nou ce s-a intamplat de la cap la coada spune-i ca o prietenie adevarata se bazeaza intotdeauna pe incredere. si spune-i ca daca nu o pretuiai si nu iti pasa de ea nu mai veneai sa o faci sa te creada spune-i ca nu vrei sa o jignesti si ca tu chiar tii la ea sper ca te-am ajutat succes :X:Xhappykiss