| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU . sa va spun ce s-a intamplat : luni nu stiu cum m.am invartit in banca si m-am lovit putin in spate . si radeau doua colege de mine . si foarte nervoasa i.am dat in gluma de cateva ori colegei mele cu cartea in cap . [ asta fiind lucrul pe care il suporta cel mai putin ] . de atunci n-am mai vorbit . am intrat aseara pe mess pe ea si mi-am cerut scuze ca stiam ca e vina mea si mi.a zis "sterge-o" . m-am enervat, iar azi la scoala am aflat ca a zis ca eu nu vorbesc cu ea deloc la scoala si intru pe ea pe mess. nu stiu ce sa fac sa ma impac cu ea . sunt constienta ca sunt vinovata, dar mi-e foarte greu sa-mi calc pe orgoliu sa-mi cer scuze fata-n fata. . ce sa fac sa ma impac cu ea ? fundita !

3 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Orice ti-as spune, ar trebui mai intai sa treci peste orgoliu, si dupa toate o sa vina de la sine, succes!

| lowraider26 a răspuns:

Dc vrei sa te impaci cu ea?

| Marrriaaa a răspuns (pentru lowraider26):

Pentru ca e prietena mea cea mai buna, si ea vrea sa ne impacam, doar ca eu am gresitwinking.