| Lovelykat a întrebat:

Am nevoie de ajutor.baiatul pe care l plac are nr meu(nu stiu de unde). si a pus-o sa ma sune si sa-mi spn ca vrea sa fie cu mine. Ce sa cred? Ce sa fac TPU? Plzz help

Răspuns Câştigător
| DANyi a răspuns:

In primul rand calmeaza-te, trage-ti rasuflarea.Nu prea sunt sigur daca am inteles 100% mesajul tau, dar daca l-am inteles, atunci nu trebuie sa iti faci deloc griji. Daca il placi pe tip si el te va intreba daca vrei sa fii cu el, atunci nici nu cred ca trebuie sa iti zic eu raspunsul.Fii calma, poarta-te normal, stii tu. Daca nu am inteles bine mesajul, sa imi spui.Hai, curaj! Numai bine!

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,cel mai bine mi se pare sa va intalniti si astfel sa discutati serios sa vezi cum ramane cu voi,asa prin telefon se poate spune multe, nimeni de aici nu poate stii ce vrea el de fapt de la tine, daca chiar te place sau a fost o gluma de prost gust.Asadar,parerea mea e sa ii spui ca ramane de vazut, prima data sa va intalniti sa discutati intre 4 ochi si sa vezi ce are de gand cu adevarat,poate ca si el te place din moment ce te-a sunat,dar daca cumva ti se pare cam dubios ca ti-a cerut asta, daca el pana acum nu te-a bagat in seama si dintr-o data vrea sa fie cu tine, se poate ca el sa fi aflat ca tu il placi si poate a vrut sa te incerce sa vada reactia ta.

| Lovelykat explică (pentru monyk):

Pai uita-te la intrebarile mele si o sa vezi o intrebare despreel.mereu ma ia in brate imi spun:iubi,iubire, pysy, pysy sexy raw.ce sa cred.

| Lovelykat explică:

A pus-o pe varsa sa ma sune...ce sa cred?

| amoby a răspuns:

In asa momente baiatul poate sa se comporte in doua feluri
1.sai placade tine chiar vrea sa te intilneshi cu el sau poate cineva ia zii ca in place de el poate sa se pricaleasca de tine
depinde cum se comporta cu tine