| bianca2399 a întrebat:

Hei TPU
se intampla ceva foarte ciudat
Imi apare ca tot distribui stiri idioate ca de ex "click pe poza si like"(nu cunosteam persoanele din poza aceea) "sex oral intr-o scoala in galati" sau "tiganii au furat in bla bla" de pe un telefon care are iOS 7... iar eu am Samsung galaxy S4...
Initial am crezut ca mi a aflat cineva parola, asa ca am schimbat-o...si am dat click si pe chestia aia ca sa ma deconectez dupa toate dispozitivele pe care sunt logata....si acum iar s a postat o stire de genul alia...stie cineva ce se intampla?

1 răspuns:
| Admunssen a răspuns:

Sunt softuri care fură parolele din telefoane. Dezinstalează tot ce ai, Revin-o la setările din fabrică și pune la loc doar ceea ce ai nevoie. In Facebook sunt aplicații care postează în locul tău.