| capsunik16 a întrebat:

Am internet pe tel si de cateva ori mi-a aparut ca nu sunt logata, de obiciei aparea ca sunt logata si am crezut ca mi-a aflat cineva parola. dar apoi ma tot scotea zicea ca nu e parola buna si numai pe e-mail ma lasa
Ce pot face?

4 răspunsuri:
| EmanuelThN a răspuns:

Incearca toate puctele mele daca nici una nu functioneaza nu stiu
1.schimba parola daca nici asa nu merge
2.intreaba un reprezentat a firmei respective de iti ofera netu daca nici asa atunci
3.schimba firma daca nici asa pa pa q intratu pe net daca a functionat ceva dai funda?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Sunt singura care nu a inteles aproape nimic?

| IStoleUrBrain a răspuns:

Si eu am avut problema asta...TRebuie sa intri la calculator si dupa incearca iar pe telefon.La mine a mers happy

| belabel1 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de cateva ori sa imi spuna ca nu e parola buna si mi-am schimbat-o dupa aia am pus-o la loc pe cea veche...nu stiu dc, si eu am crezut ca cineva intra pe messul meu ca de la un timp mi se intampla des!