| corny04 a întrebat:

Hei TPU happy

Stie cineva cum se terge optiunea aia cu emoticoane de la mess?
Adica emoticoanele alea mai mari si mai diverse...care se descarca de pe net.

Funda!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Te duci la start>control panel>Add or remove programs> si acolo selectezi programul pe care l-ai instalat ca sa ai emoticoanele alea pe mess, dar trebuie sa-i stii numele.
Daca ii stii numele dai click pe el, dupa ce il cauti, si dai pe Remove sau Change depinde ce apare, in dreptul numelui programului, in dreapta.

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sau poti intra pur si simplu in C:/Programe Files si sa cauti folderul programului, dar nici eu nu mai stiu cum se numeste, pentru ca eu nu folosesc emoticoane d'alea mari, asa ca trebuie sa stii numele.

| bogotu300 a răspuns:

Mda cum au zis astia sau poti mai simplu fara cautari sa reinstalezi messengerul happy