| Alex00990 a întrebat:

Hei TPU.
Sunt adolescent si imi place de o fata, insa ea are iubit, iubitul ei imi este oarecum prieten,deci ce sa fac, cum sa o cuceresc. Prietenul ei ce o sa zica...
Orice sfat e binevenit!

2 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Dacă îți e oarecum prieten, nu ar fi prea ok să te bagi între ei.
Mai bine lași să treacă de la sine treaba asta. Era de discutat dacă fata nu era într-o relație, însă în cazul ăsta, nu prea e nimic de făcut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti amesteca iubirea cu prietenia, gandeste-te iubirea e efemera prietenia mai tine.