| madaduu a întrebat:

Sunt cam noua pe aici dar totusi am nevoie de ajutorul vostru.big grin. Peste vreo 15 zile cel mai bun prieten al meu isi serbeaza majoratul..deci party si toate alea.Marea mea problema nu e imbracamintea, parul sau toate celelalte.CADOUUL! Ce as putea sa ii cumpar avand in vedere faptul ca e un tip super de gasca, nebun si ii place sa picteze.Nu am idei! HELP PLEASE! FUNDA:*

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Daca este genul de persoana care pictea in fiecare zi si face tablouri,ai putea sa te interesezi de ceea ce-i lipseste sau ma rog set de pensule profesionale,panze pentru tablouri etc!
Daca nu este mare pictor, incearca cu o bratara, lant, o verigheta cum poarta baietii, o camasa la moda sau un parfum cat de cat de marca.depinde si de bugetul tau!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| madaduu explică (pentru IloveME):

Problema e ca...le cam are pe toate din cate ai zis tu!crying